Image is not available

Dowiedz się więcej

W PŁOCKIEJ AKADEMII JOGI

WARSZTATY JOGI

Image is not available

Dowiedz się więcej

“CONCEPT”

PŁOCKA AKADEMIA JOGI

Arrow
Arrow
Slider
 1. Wydarzenia
 2. Wyjazdy

Dr P.Chauhan z wizytą w Polsce - warsztaty w Płocku

Dr P. Chauhan, wybitny znawca medycyny ajurwedyjskiej odwiedzi Polskę w dn. 25 maja - 04 czerwca 2006 Podczas swojego pobytu w Płocku, Warszawie i Krakowie wystąpi z wykładami, poprowadzi warsztaty oraz udzieli indywidualnych konsultacji. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich (w tym również lekarzy, terapeutów, dietetyków, specjalistów kosmetyki estetycznej) do poznania sekretów Ajurwedy i zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności dotyczących oceny własnego stanu zdrowia, zasad dietetyki i pielęgnacji ciała.

Dr Partap Chauhan jest jednym z najbardziej szanowanych i znanych na świecie lekarzy Ajurwedy. Za swą działalność naukowa i edukacyjną otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym m.in.: nagrodę Prezydenta Indii w 1996, nagrodę Stowarzyszenia Lekarzy Indyjskich w 1999 roku (awarded "Life Fellowship" of all India Doctors Association of ISM) oraz specjalna nagrodę przyznaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych za projekt medyczny "TeleDoc" uroczyście wręczoną w 2003 w Genewie. W 2004 roku otrzymał tytuł i nagrodę "Best Ajurweda Physician" ("Najlepszy lekarz Ajurwedy") przyznaną przez Azmal Khan Society. Dr Partap Chauhan jest absolwentem studiów medycznych oraz spadkobiercą wiedzy ajurwedyjskiej przekazanej w sposób tradycyjny. Studiował medycynę w Delhi kończąc studia na drugiej pozycji. Przez kolejnych pięć lat Dr Chauhan był uczniem światowej sławy wybitnego guru ajurwedyjskiego Vaidya Nanak'a Sharma, gdzie studiował Ajurwedę w jej oryginalnej najczystszej formie. W 1992 roku założył klinikę Jiva Ajurweda w Faridabad na południe od Delhi, gdzie za namową swego mistrza rozpoczął produkcję leków Ajurwedyjskich oraz znakomitych kosmetyków pielęgnacyjnych. W tym samym roku powołał do życia Instytut Nauki i Kultury Wedyjskiej - Jiva Institute of Vedic Science and Culture , aktywnie propagujący wiedzę o Ajurwedzie.

Co roku dr Partap Chauhan jest zapraszany do prowadzenia sympozjów i wykładów na całym świecie. Odwiedził m.in. Francję, Anglię, Stany Zjednoczone, Szwecję, Niemcy, Włochy, Danię, Rosję, Czechy, Węgry, Finlandię, Szwajcarię, Hiszpanię, Boliwię, Nową Zelandię, Japonię i Litwę. Był również gościem największych stacji telewizyjnych m.in. BBC i Discovery Channel . Jego Instytut w Indiach współpracuje z licznymi ośrodkami i placówkami medycznymi na świecie. Dzięki holistycznemu podejściu sztuki ajurwedyjskiej dr Partap Chauhan pomógł pacjentom z większością chronicznych chorób tj. niewydolność nerek, marskość wątroby, zapalenie stawów, cukrzyca, niektóre postaci nowotworów, AIDS, stwardnienie rozsiane, łuszczyca i inne choroby skóry. Wiele sukcesów odniósł również na polu leczenia przewlekłych migren oraz nawrotowych stanów depresyjnych. Jego książka " Eternal Health - The Essence of Ayurweda", została przetłumaczona i wydana w ponad 25 krajach, a jego artykuły i publikacje naukowe stanowiš cenne źródło wiedzy dla wiodących instytutów i ośrodków naukowych na wielu kontynentach. Obecnie z jego inicjatywy powstaje w Faridabad/Indie pierwszy ajurwedyjski szpital oraz szkoła, w której program edukacji przebiega w myśl ajurwedyjskiej filozofii.

Drodzy ;-)

Przypominam ,że mamy większą salę w związku z tym możemy przyjąć dodatkowe osoby na grupy.

(Pamiętajcie o zapisach)

W POKIS w związku z Covid wprowadzono dodatkowe zasady:

Proszę zapoznajcie się z nimi i stosujcie proszę.

 1. Otwarte będzie wyłącznie jedno wejście (od ul. Jakubowskiego), wejście od parkingu dostępne tylko dla osób niepełnosprawnych i w uzasadnionych przypadkach (organizacja imprez,transport ciężkich obiektów)
 1. KAŻDY (także pracownicy POKiS) kto wchodzi na teren POKiS zobowiązany jest:
  a) poddać się badaniu temperatury ciała przez ochronę, osoba,która odmówi badania lub pomiar wskaże powyżej 37 st.c. nie zostanie wpuszczona
  b) zdezynfekować dłonie.
 1. Osoby, które nie są pracownikami POKiS są zobowiązane przed wejściem do założenia maseczki (zasłaniając usta i nos) lub przyłbicy - wyjątek stanowią osoby wymienione w specustawie
 1. Osoby (także te umówione na spotkanie), które nie są pracownikami a będą wchodziły na teren POKiS, będą proszone o podanie ochronie imienia, nazwiska i numeru telefonu.
  (te dane ja będę zbierać - w razie jakby coś się wydarzyło sanepid potrzebuje mieć kontakt)

Partnerzy

Akademia ruchu

Concept - Płocka Akademia Jogi

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

L.O. im. S. Małachowskiego w Płocku
w "Sali Baletowej"

e-mail: karolina@joga-plock.pl
tel.: 515-188-428

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © Concept Płocka Akademia Jogi 2017 | Realizacja: HEDEA.PL

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem