Córka-Matka uzdawiając nieuzdrowione

Gdy Kobieta dorasta (a może się to odbywać w każdym wieku), przejmuje wobec siebie rolę matczyną, a więc staje się dla siebie matką. Sięgając po własną moc, kobieta uświadamia sobie, że Matka nigdy nie zaspokoi jej wszystkich potrzeb i pragnień. Stając się Sobą, dorosła kobieta, musi sama zadbać o swoją małą, wewnętrzna dziewczynkę i wytłumaczyć jej, że ma prawo do bycia sobą i życia własnym życiem.

Jeżeli jesteś na to gotowa, zapraszam, dołącz do mnie! To będzie transformujący weekend, otwierający Cię na ogromne pokłady Twojej wewnętrznej Mocy.

Rozwojowo relacja z Matką służy jako matryca naszej własnej relacji ze sobą. Już w okresie płodowym uczymy się od matki wszystkiego. Jako córki odziedziczyłyśmy po Matkach ogromne pokłady nie zawsze świadomych przekonań, dotyczących wszystkiego w naszym życiu, począwszy od tego jak postrzegamy własne ciało, po zasługiwanie na szczęście i spełnienie pragnień swojej duszy.

Ponieważ nasze Matki, tak samo jak i ich Matki i inne kobiety przez całe pokolenia, żyły w kulturze patriarchalnej, która odcisnęła na nich ogromne piętno, najczęściej zamiast wypijać z matczynej piersi gotowe przepisy na spełnienie siebie, uczymy się jak skutecznie zakładać maski i subtelnie wmanipulowywać siebie w połowiczne życie, gdyż tylko takie jest powszechne akceptowane.

Uzdrawiając ranę Matki, zagłębimy się w pracę z wewnętrzną Małą Dziewczynką oraz z wewnętrzną Matką. Damy sobie przestrzeń do zrzucenia z siebie ciężaru, który odziedziczyłyśmy po Matkach i Babkach.

Znajdziemy w sobie miejsce na uwolnienie złości i przeżycie żałoby.

Zagłębiając się w ten ból i rozpacz, damy sobie przestrzeń, aby dotrzeć do swojej wewnętrznej mocy, do swojej dzikiej natury.

Zamiast podtrzymywać zgubne wzorce, zamiast podcinać sobie skrzydła za każdym razem, gdy już prawie rozkwitamy, możemy stanąć w centrum siebie, czując siebie i swoją moc. Zamiast kierować się niepotrzebnym poczuciem winy i wierności w stosunku do ran naszej matki, możemy w końcu wybrać siebie!

Uzdrowienie rany matki zmieni twoje życie bardziej, głębiej niż jesteś sobie to w stanie wyobrazić. Gdy rozbudzisz w sobie kochającą wewnętrzna matkę uleczysz nie tylko siebie, ale i dodasz swoją cegiełkę do uzdrawiania pola zbiorowej kobiecości. Gdy zaopiekujesz się swoją wewnętrzna dziewczynką, wyrosną jej skrzydła i cały świat stanie przed Toba otworem.

Warsztaty odbędą się w Płockiej Akademii Jogi - akademia ruchu Anny Brzezińskiej Podolanka

1 grudnia: 12:00 – 19:00 ( z godzinną przerwą na lunch)
2 grudnia: 10.30– 17:30 ( z godzinną przerwą na lunch)

Podczas warsztatów zasiądziemy w Kobiecym Kręgu i wykorzystamy następujące metody:

  • Medytacje, w tym medytacje Osho
  • Podróże szamańskie
  • Psychodrama
  • Ceremonie
  • I inne, które Wiedźma zawsze nosi w swojej podręcznej torbie mocy :)

Zainwestuj w siebie!

2-dniowe warsztaty - 300zł

Więcej informacji na temat spotkania znajdziesz tutaj:
http://ranamatki.femijoga.pl/

Więcej informacji o matczynej ranie znajdziesz tutaj:
http://femijoga.pl/2017/08/05/rana-matki/

Prowadząca: Izabela Bielnicka

Wiedźma, mentorka kobiecej duszy, joginka. Założycielka FemiJoga – Kobieta Uskrzydlona. Na co dzień pracuje z kobietami, które poszukują głębi swojej kobiecości. Z kobietami, które chcą żyć pełnią życia i radować się każdą chwilą, które chcą zwolnić i wsłuchać się w siebie. Z kobietami, które znajdują się na etapie przejścia, czy dużych zmian życiowych i potrzebują wsparcia. Iza w swojej pracy łączy najnowsze odkrycia naukowe z pradawną wiedzą z zakresu szamanizmu, filozofii wschodu, pracy z energią czy też szeroko pojmowanym mistycyzmem kobiecym. Obecnie uczy się z wizjonerami rodzącego się świata, szamanami z USA Azra i Seren Bertrand. Przez lata studiowała z wieloma nauczycielami duchowymi z różnych dziedzin, min. z szamanką z Ameryki Północnej – MaryAnn Copson (7lat wspólnej nauki), nauczycielem buddyzmu i medytacji – Tenzin Rinpoche, czy specjalistą od neuroplastyczności – Rick Hanson. Studiowała tez biofizykę na prestiżowym Uniwersytecie Stanowym Wirginii w USA

Zapisy i informacje

Karolina Spychalska:
515188428
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Partnerzy

Akademia ruchu

Concept -  Płocka Akademia Jogi

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

L.O. im. S. Małachowskiego w Płocku
w "Sali Baletowej"

e-mail: karolina@joga-plock.pl
tel.: 515-188-428

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © Concept Płocka Akademia Jogi 2017 | Realizacja: HEDEA.PL

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem