25.11.2018 Joga Restorative - jesienny warsztat relaksu

Jak odpocząć, żeby odpocząć?

relaksZapraszamy na warsztat całkowicie poświęcony nauce głębokiego relaksu, oraz bardzo skutecznej regeneracji i odprężeniu ciała i umysłu w życiu codziennym wg metody Judith H.Lasater.

Godzina:10:15 -15:15
I sesja 10:15 -12:45
II sesja 13:15:15:15

Mówi się ludziom ,że mają odpoczywać ,ale nie mówi się jak robić to świadomie, aby ciało zareagowało głębokim, prawdziwym relaksem.

Warsztat składa się z 2 sesji. Każda z sesji, zaczyna się od kilku minutowej medytacji w siadzie.
Pierwsza część, składa się z trzech bardzo wygodnych, odpowiednio podpartych asan oraz z jednej siavasany. Czas trwania w poszczególnych pozycjach to od 7 do 20 min po to, aby ciało miało czas na dopasowanie się do pozycji i w pełni się zrelaksowało.

Druga część składa się również z trzech asan i dwóch siavasan w tym pozycja odwrócona oraz wygięcie w tył na wałku.
We wszystkich pozycjach bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie i podparcie głowy oraz szyi jak również zapewnienie ciepła dłoniom i stopom.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich spragnionych relaksu, także dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w jodze. Zapraszamy szczególnie tych, którzy są zmęczeni, zestresowani, wyczerpani oraz tych, którzy przez 3 godziny chcą robić nic, aby skutecznie odpocząć.

Więcej o metodzie.
RESTORATIVE YOGA - regeneracja, relaksacja, przywracanie sił.
Założeniem Jogi Restorative jest wprowadzenie ćwiczącego w stan głębokiego relaksu poprzez odpowiednie ułożenie i podparcie ciała różnymi pomocami do jogi (kocami, wałkami, klockami) tak aby żaden mięsień nie pracował. Ciało ma wówczas szansę na wejście w stan kojącego relaksu, co przekłada się na wyciszenie myśli i uspokojenie emocji. Joga Restorative to relaksacyjne warianty klasycznych asan. W każdej pozycji przebywa się od około 7 do 20 min.
Trwając w pozycji należy dać sobie czas, aby relaks mógł się zadziać.
Joga Restorative ma na celu, otwieranie ciała a nie rozciąganie go czy wzmacnianie.
Regularna praktyka Jogi Restorative łagodzi skutki chronicznego stresu, niweluje niecierpliwość, frustrację, irytację, złość, napięcie mięśniowe, ból głowy.
Głęboki relaks umożliwia odnowę fizyczną, psychiczną i duchową.


Prowadzi: Oliwia Jakubik instruktorka technik i metod relaksacyjnych, jedna z trzech dyplomowanych nauczycielek w Polsce Jogi Restorative wg metodyJudith.H.Lasater oraz nauczycielka Jogi Iyengara w stopniu Intro II.

Inwestycja: 145 zł
informacje i zapisy : Karolina Spychalska
515188428
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy

Akademia ruchu

Concept -  Płocka Akademia Jogi

ul. Małachowskiego 1
09-400 Płock

L.O. im. S. Małachowskiego w Płocku
w "Sali Baletowej"

e-mail: karolina@joga-plock.pl
tel.: 515-188-428

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone © Concept Płocka Akademia Jogi 2017 | Realizacja: HEDEA.PL

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem